REKLAMA

Topic-icon BARTEK DERYŁO - Burza - z udziałem Alicji Szemplińskiej

Więcej
1 miesiąc 5 dni temu #1472 przez dnc


Wokalista znany z programu „The Voice Of Poland” zaprezentował nowy singiel, któremu towarzyszy wyjątkowy, tajemniczy teledysk z gościnnym udziałem gwiazdy polskiej muzyki.


W 2019 roku Bartek Deryło dotarł do półfinałowego odcinka live X edycji programu „The Voice Of Poland”. Podbił wtedy serca publiczności i trenerów - na tyle, że Tomson i Baron zaprosili go do udziału w koncercie promującym najnowszą płytę Afromental, a Kamil Bednarek nagrał z nim singiel „Kompas”.

Teraz Bartek przedstawia nowy, solowy singiel zatytułowany „Burza”, który zapowiada jego solowy album. Piosenka jest bardzo osobistą historią - próbą przekazania w kilku wersach skrajnych emocji, które towarzyszyły artyście w kilku konkretnych sekundach jego życia.

Bartek wyjaśnia:

Jest to utwór o strachu połączonym z wielką radością, o niedowierzaniu, który miesza się ze stresem. Zawsze staram się, aby moje utwory były jak najpełniejszym odwzorowaniem zebranych we mnie emocji. Kolejny raz pozwoliłem im się skumulować i wybuchnąć. W ten czerwcowy dzień mam nadzieje, że oszczędzą Wam one deszczu i piorunów.

---
www.mzg.pl
---

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.040 s.