REKLAMA

Topic-icon Tomash (ex 4DREAMERS) - zapach perfum

Więcej
3 miesiąc 2 tygodni temu #1491 przez dnc


Przez trzy ostatnie lata był członkiem jednego z najpopularniejszych polskich zespołów - teraz przyszedł czas na karierę solową. Debiutancki singiel tomasha ukazał się 2 lipca.


Po zawieszeniu działalności przez 4DREAMERS Tomek Gregorczyk rozpoczyna karierę jako solista. Pierwszym singlem wydanym jako tomash jest utwór „zapach perfum”.tomash - bio

tomash, czyli Tomasz Gregorczyk, to wokalista, autor tekstów i kompozytor. Dał się poznać publiczności w pierwszej edycji programu „The Voice Kids”, gdzie śpiewał w drużynie Edyty Górniak. Ogromną popularność zyskał jako wokalista 4DREAMERS, najważniejszego polskiego boysbandu ostatnich lat. Zespół był dwukrotnie nominowany do nagrody Fryderyka, dotarł do finału konkursu Premier na 56. KFPP w Opolu i gościnnie wystąpił podczas otwarcia Eurowizji Junior w 2019. Zespół zakończył działalność w 2021, po czym tomash związał się z niemiecką wytwórnią Dustyvibez i rozpoczął pracę nad nowym materiałem.

tomasha można nazwać jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy młodego pokolenia. Jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje go ponad 100 tysięcy osób, na TikToku - ponad 110 tysięcy. tomash to także artysta wielu talentów. Ostatnio realizuje się w aktorstwie - można go oglądać m.in. w serialu „Na Wspólnej”.

---
www.mzg.pl
---

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.123 s.