REKLAMA

Topic-icon OLEK ORLIK - Lepiej

Więcej
3 miesiąc 5 dni temu #1504 przez dnc
OLEK ORLIK - Lepiej was created by dnc


W teledysku do solowego debiutu lidera grupy Mensky wystąpiły Irena Wielocha oraz DJ Wika - gwiazdy, które udowadniają, że w każdym wieku można czerpać radość z życia.


Aleksander (Olek) Orlik ma 30 lat, jest wokalistą, gitarzystą, autorem tekstów i kompozytorem. Pochodzi z Warszawy. Muzyką fascynuje się od zawsze. Poznaliśmy go jako lidera rockowego zespołu Mensky, ale jako artysta uwielbia eksperymentować ponad gatunkami muzycznymi. W jego piosenkach słychać inspiracje jazzem, folkiem, rockiem i szeroko pojętą muzyką alternatywną. Olek to z charakteru perfekcjonista - wymaga od innych, ale przede wszystkim wymaga od siebie.

Pierwszy solowy singiel Olka Orlika, „Lepiej” napisany z kompozytorem Tomaszem Wielechowskim, utrzymany jest pozytywnym brzmieniu lat 90. W piosence gościnnie zagrali znani muzycy sesyjni: Marcin Ułanowski, Błażej Chochorowski oraz Arkadiusz Kopera. Teledysk wyprodukował Mindproduction, a wystąpiły w nim m.in. Irena Wielocha, prowadząca na Instagramie niezwykle popularny profil Kobieta Zawsze Młoda, oraz DJ Wika, która zdobyła sławę jako najstarsza DJ-ka w Polsce.

Singiel Olek Orlik „Lepiej” jest już dostępny w serwisach cyfrowych: www.soundline.biz/OlekOrlikLepiej

---
www.mzg.pl
---

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.079 s.