REKLAMA

Topic-icon Epis - Sam sobie sterem

Więcej
5 miesiąc 2 tygodni temu #1507 przez dnc
Epis - Sam sobie sterem was created by dnc


Epis nie ustaje w promocji swojego nadchodzącego wydawnictwa "FORZA". Tym razem charyzmatyczny reprezentant Step Records prezentuje fanom teledysk do refleksyjnego i nieco sentymentalnego utworu "Sam sobie sterem".

Za produkcję utworu odpowiada Phono CoZaBit. Klip zrealizowała ekipa Ace of Art.


Preorder albumu: preorder.pl/epis-dym-knf

Epis DYM KNF prezentuje swój 6 solowy album pt. "Forza"! Tym razem słowo "solowy" nabiera większego znaczenia, ponieważ raper poświęcił się w stu procentach własnym przemyśleniom. To spowodowało, że każdy z 15 utworów na krążku jest czysto solowym wykonem, bez udziału gości. Jak mówi sam Epis: „Ta płyta to moje życie, moje wspomnienia, ból, walka i droga, którą przebyłem by znaleźć się w miejscu, w którym jestem teraz. Tym razem chciałem to zrobić w pojedynkę".

Album przenosi nas do czasu buntu charyzmatycznego twórcy, w kawałkach przytoczonych zostało wiele sytuacji z życia samego rapera. Emocje oraz motywacyjne brzmienia w nowoczesnych klimatach ze szczyptą klasycznych produkcji – tego na pewno nie zabranie. Tym razem cała warstwa liryczna koresponduje z kolejną ważną zajawką Episa - motoryzacją. Nie ma tu mowy o tak zwanej pokazówce. Jak zawsze - jest życie, przekaz i ogień, który będzie rozmrażał najbardziej zlodowaciałe serca - cały Epis!

---
www.mzg.pl
---

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.081 s.