REKLAMA

Topic-icon Katie Melua ponownie w Polsce

Więcej
8 miesiąc 3 tygodni temu - 8 miesiąc 3 tygodni temu #910 przez dnc


Wielka gwiazda współczesnej sceny muzycznej,
brytyjska wokalistka urodzona w Gruzji,
przyjedzie ponownie do Polski na 3 koncerty!
KATIE MELUA
7.10.2020 - Gdynia, Gdynia Arena
8.10.2020 - Warszawa, Torwar
9.10.2020 - Wroclaw, Hala Stulecia
KATIE MELUA
Niezwykle popularna w naszym kraju. W swoich piosenkach łączy wpływy muzyki pop, folku, bluesa i jazzu. Nagrała 7 albumów studyjnych (większość z nich wielkokrotnie platynowych), albumy live, dziesiątki płyt składankowych, odniosła wielki sukces komercyjny. Ma też wielkie serce - Melua znana jest ze swojej działalności charytatywnej, jest ambasadorem dobrej woli fundacji Save the Children. Na rzecz potrzebujących przekazała zyski ze sprzedaży przebojowego singla "Spider's Web". Publicznie odcina się od nadętego show bussinessu oraz wszechobecnej pogoni za modą i twierdzi, że pieniądze lepiej wykorzystać na pomoc dla najuboższych. Innym przykładem takiej działalności jest nagranie covera Louisa Armstronga - "What A Wonderful World" z którego wpływy przekazała Czerwonemu Krzyżowi.
Tym razem Katie przywiezie do Polski swój regularny zespół koncertowy, a w repertuarze oprócz przekroju twórczości Artystki znajdą się utwory z nowej płyty (data wydania nie jest jeszcze potwierdzona).
Sprzedaż biletów rozpocznie się w piatek 22 listopada o godz. 11.00 w bileterii Eventim www.eventim.pl (O specjalnej przedsprzedaży dla fanów Artystki poinformują Jej media społecznościowe)
Video do wielkiego przeboju Nine Million Bicycles:

---
www.mzg.pl
---
Ostatnia8 miesiąc 3 tygodni temu edycja: dnc od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.046 s.