REKLAMA

Topic-icon MAGDA BEREDA - mniejszeodtrzech

Więcej
11 miesiąc 1 tydzień temu #1266 przez dnc
Piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów, prezenterka, influencerka i youtuberka, znana ze swojego promienistego uśmiechu - po prostu Magda Bereda. Jej debiutancki album jest już dostępny w sprzedaży w salonach Empik i na Empik.com.


Debiutancka płyta Magdy Beredy „mniejszeodtrzech” ukazała się 30 listopada 2020, ale już w niecałą dobę po rozpoczęciu przedsprzedaży trafiła na pierwsze miejsce listy bestsellerów Empiku. Tuż po premierze znalazła się również na oficjalnej liście sprzedaży OLiS. Album dostępny jest sklepach Empik i na empik.com na CD dwóch wersjach:

Edycja limitowana z autografem:
www.empik.com/mniejszeodtrzech-deluxe-ed...p1253132034,muzyka-p

Standard:
www.empik.com/mniejszeodtrzech-bereda-ma...p1253134157,muzyka-p


Magda Bereda - „mniejszeodtrzech” - o albumie

Jak zamknąć album „mniejszeodtrzech” w dwóch słowach? To po prostu: prawdziwa szczerość. Teksty Magdy Beredy często odwołują się do najważniejszych w jej życiu wartości. Jedną z nich jest kontakt z fanami - wokalistka dzieli się swoim muzycznym światem oraz przekazuje mnóstwo pozytywnej energii na swoim Instagramie, gdzie obserwuje ją 860 tysięcy osób.

Debiutancka płyta Magdy składa się z kompozycji stworzonych w większości przez samą artystkę. Jeden utwór, „Całe szczęście” został napisany przez samą Margaret, która w tekście opisała niezwykłą więź Magdy z fanami.

Singiel „niewidzialna”, który promuje płytę „mniejszeodtrzech”, to opowieść o zwykłej dziewczynie z wielkimi marzeniami. Od innych różni się tym, że w te marzenia uwierzyła. Skrywa historię, o której wie tylko ona sama, a dźwięki pozwalają jej poczuć światło na twarzy. Są jej potrzebne, by mogła swobodnie oddychać. Piosenka została w całości napisana przez Magdę. Jak sama twierdzi, to bardzo intymny utwór, który przypomina, że pomimo licznych sukcesów, które osiągnęła, także przeżywa czasem trudniejsze chwile - jak każdy z nas.

„mniejszeodtrzech” - lista utworów:

1. Nie miej mi tego za złe
2. Może lepiej
3. Ktoś
4. Całe szczęście
5. Zapomniane historie
6. Łatwiej
7. Djwn
8. Prawdziwa dama
9. W niepewności
10. Nie wiem
11. Over The Sea
12. Niewidzialna
13. Niewidzialna (live)


Magda Bereda - bio

Magda Bereda (ur. 11 kwietnia 1996 w Warszawie) to piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów, prezenterka telewizyjna, youtuberka i influencerka, a także dziewczyna o niezwykle promienistym uśmiechu. Ale trudno nie uśmiechać się, gdy ma się talent i tak wielu oddanych fanów!

Magda sama komponuje muzykę i pisze własne teksty. Swoim muzycznym światem i pozytywną energią dzieli się na swoim Instagramie. W 2020 zajęła 25. miejsce na liście najbardziej wpływowych ludzi polskiego internetu według magazynu „Forbes”. Za swoją internetową działalność w 2019 zyskała tytuł Gwiazdy Young według magazynu „Party” i Influencerki Roku według See Bloggers, a także otrzymała statuetkę Young Choice Awards podczas Top Of The Top Festival w Sopocie..

Kariera Magdy rozpoczęła się w Internecie, a dokładnie na platformie YouTube, gdzie publikowała covery znanych utworów, które cieszyły się bardzo dużą popularnością. Udowodniła, że muzyką można się bawić, tworząc piosenki z komentarzy swoich fanów. Jednym z najpopularniejszych filmów Magdy stała się przeróbka hitu „Despacito” jako „Siedź tu cicho”, w której bezlitośnie rozprawiła się z hejterami. Przełom w karierze wokalistki nastąpił w 2017, kiedy muzyczne formaty w internecie zaczęły cieszyć się ogromnym powodzeniem. W efekcie kanał Magdy na YouTube stał się najpopularniejszym wśród polskich piosenkarek. Aktualnie obserwuje go ponad 700 tysięcy osób, a jej nagrania zostały odtworzone ponad 80 milionów razy.

Kariera muzyczna Magdy ciągle nabiera tempa. W lutym 2019 wzięła udział w koncercie charytatywnym Artyści Przeciw Nienawiści, zaś we wrześniu 2019 zaśpiewała na Finale Miss Polski Nastolatek. W tym samym roku wystąpiła również w Operze Leśnej w Sopocie podczas Festiwalu Top Of The Top, dołączyła do akcji Radia ZET, #ZETakustycznie i została ćwierćfinalistką jubileuszowej edycji programu „Taniec z gwiazdami”.

Na początku 2020 roku Magda zaśpiewała na scenach największych hal koncertowych w kraju w ramach trasy „Betlejem w Polsce", razem z takimi gwiazdami, jak Marek Piekarczyk, Mietek Szcześniak, Kasia Wilk czy Natalia Niemen. W okresie pandemii wzięła natomiast udział w koncercie charytatywnym „Artyści dla Bohaterów” organizowanym przez stację TVN oraz Player.pl. 30 listopada ukazał się jej debiutancki album „mniejszeodtrzech”.

---
www.mzg.pl
---
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.081 s.