REKLAMA

Topic-icon NAVKA „Zostać Świętym Mikołajem”. Świąteczny hit gwiazdy z Ukrainy

Więcej
11 miesiąc 3 dni temu #1276 przez dnc
Rekordzistka w liczbie klipów wydanych tego lata, autorka hitu „#Tatantsi” i pomysłodawczyni projektu „Ukraina w piosenkach” dzieli się z fanami świątecznym nastrojem w swoim nowym utworze „Стати Святим Миколаєм” („Zostać Świętym Mikołajem”).

NAVKA wspomina: „Najbardziej lubię Święta Bożego Narodzenia! Żadne inne Święta nie rozpalają we mnie takiego ciepła i miłych wspomnień z dzieciństwa... Jako dzieci jeździliśmy na ferie zimowe do babci. Pamiętam przygotowania do świętowania, krzątaninę w kuchni, 12 potraw, nauka i ćwiczenie kolęd (chciałam poznać je wszystkie). Zaśnieżona okolica wzbudzała w nas świąteczny nastrój, a kolędnicy zapraszali nas do wspólnego śpiewania. Wędrowaliśmy od domu do domu, niosąc radość każdej rodzinie. Każda kolęda była inna, każda wyjątkowa! Wszystko to, co zapamiętałam było niesamowite!”.

Cudowne wspomnienia z dzieciństwa zainspirowały NAVKĘ do napisania utworu, który będzie podkreślał magiczny klimat Świąt. Piosenka „Стати Святим Миколаєм” („Zostać Świętym Mikołajem”).przywołuje zapamiętane przez nią obrazy - oszronione okna, mandarynki, połyskujące lampki choinkowe i czerwoną świąteczną furgonetkę.

„Boże Narodzenie zawsze wywołuje w mojej duszy ciepłe wspomnienia rodzinnej atmosfery. Szczęście przepełnia nasze serca, gdy spędzamy czas z tymi, których kochamy, przy których nasze problemy wydają się nieistotne. Mróz maluje na szybach lodowe wzory, a nas grzeje ciepło miłości. Z ulicy dobiega śpiew dzieci. Pukają do Twoich drzwi, by zaśpiewać Ci kolędę. Kolęda jest wszędzie!” - wspomina NAVKA.

Nastrojowy utwór z pewnością będzie podkreślać świąteczny nastrój i inspirować do stworzenia prawdziwej rodzinnej atmosfery.

Piosenka narodziła się od słów: „To jest noc, kiedy spadnie śnieg, a to noc, w której możesz zostać magiem, Ty wybierasz, kim będziesz: St. Clausem, czy Mikołajem”. A Ty kim zostaniesz?

---
www.mzg.pl
---
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.089 s.