REKLAMA

Topic-icon James Newman reprezentantem Wielkiej Brytanii na Eurowizji 2021!

Więcej
8 miesiąc 1 tydzień temu #1341 przez dnc
James Newman powraca i nie może się doczekać, aby reprezentować Wielką Brytanię podczas tegorocznego 65. Konkursu Piosenki Eurowizji w Rotterdamie. Już 22 maja 2021 wystąpi ze swoim nowym utworem „Embers”.James Newman po raz drugi został wybrany na reprezentanta Wielkiej Brytanii podczas Eurowizji. Po raz pierwszy Artysta miał pojawić się podczas konkursu już w 2020 roku z utworem „My Last Breath”, jednak z powodu pandemii konkurs został odwołany.

Jego najnowszy singiel „Embers” to utwór wypełniony tanecznymi beatami, zmieszanymi z wokalami przywodzącymi na myśl muzykę gospel, a także całą sekcją instrumentów dętych, które radośnie rozbrzmiewają w czasie, kiedy to wszyscy tak bardzo potrzebujemy szczęścia i nadziei na lepszą przyszłość.

Utwór powstał w 2020 roku, a jego twórcami i producentami są Danny Shah, Connor Blake, jak również Tom Hollings i Samuel Brennan (Melanie C, Zak Abel, 220 Kid)

Teledysk do tego utworu został nakręcony w Newbury i można śmiało stwierdzić, że oddaje euforycznego ducha piosenki i jest świetnym tłem dla utworu, który ma podnieść na duchu cały naród. Za jego reżyserię odpowiada Charlie Lightening, który tworzył klip dla Oasis, P!nk oraz Robbiego Williamsa.

KLIKNIJ TUTAJ I ZOBACZ TELEDYSK DO "EMBERS"

O swoim najnowszym singlu James mówi: „Chciałem napisać optymistyczną i pozytywną piosenkę, przy której ludzie mogli urządzić imprezę. To utwór o iskrze między ludźmi, którzy się kochają. To, że przez długi czas nie widzisz ludzi na których Ci zależy, nie oznacza, że ta iskra zniknęła” - wspomina Newman.

James Newman miał być również reprezentantem Wielkiej Brytanii podczas Eurowizji 2020 z utworem „My Last Breath”, który stworzył wspólnie z Edem Drewettem, Iainem Jamesem i Adamem Argylem.

KLIKNIJ TUTAJ I ZOBACZ TELEDYSK DO "MY LAST BREATH"

Dla Newmana nie był to jednak rok stracony, wręcz przeciwnie, Artysta nieustannie pracował nad nową muzyką. Latem 2020 roku wydał swoją debiutancką EPkę, „The Things We Do”, jak również wspólnie z Arminem Van Buurenem stworzył utwór „Slow Lane”.

James Newman to również odnoszący ogromne sukcesy tekściarz, który był nominowany do nagrody Grammy. Na swoim koncie ma również Brit Award, którą zdobył w 2014 roku w kategorii „Brytyjski singiel roku” za „Waiting All Night” Rudimental & Ella Eyre. Stworzył również takie hity jak „Lay IT All On Me” Rudimental i Eda Sheerana, „Blame” Calvina Harrisa z udziałem jego brata, Johna Newmana, oraz piosenkę, którą stworzył razem z Arminem Van Buurenem, „Therapy”.

---
www.mzg.pl
---
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.081 s.