REKLAMA

Topic-icon Ralph Kamiński i Łąki Łan z wakacyjnymi występami w Parku Sowińskiego.

Więcej
7 miesiąc 2 dni temu #1384 przez dnc
W połowie czerwca w warszawskim Parku Sowińskiego, szykuje się koncertowy weekend - wystąpi energiczny zespół Łąki Łan, oraz zjawiskowy Ralph Kamiński.

Ralph Kamiński to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor, tworzący autorską muzykę nawiązującą stylistyką do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, mocno okraszoną dźwiękami skrzypiec i fortepianu. Premiera drugiej płyty Ralpha pt: „Młodość” miała swoją premierę 22 listopada 2019r. i spotkała się z doskonałym przyjęciem zarówno jego fanów jak i recenzentów muzycznych. Album był nominowany do nagrody Fryderyk w kategorii Album Roku Alternatywa, a sam Ralph otrzymał nominację w kategorii Producent Muzyczny Roku. Z „Młodości” pochodzą single „Kosmiczne Energie”, „Wszystkiego najlepszego”, „Autobusy” oraz „2009”.
Ralph Kamiński - 19.06.21, Park Sowińskiego.
Zespół Łąki Łan - w pierwszych latach istnienia grał improwizowany groove, wzorując się na dj-ach techno. Doceniany był za tworzenie świetnego, taneczno - psychodelicznego klimatu i improwizacyjne występy. Do dziś słyną z niesamowicie energetycznych koncertów i nie bez powodu przez wielu są nazywani najlepszym zespołem koncertowym w kraju. Wypracowali swoje niepowtarzalne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje łącząc w sobie wiele gatunków muzycznych. Twórczość Łąki Łan naznaczona jest tekstami Paprodziada mówiącymi w dużej mierze o zamiłowaniu do Natury.
Łąki Łan - 18.06.2021, Park Sowińskiego.


Bilety na koncerty dostępne są na www.followthestep.com jak również w bileteriach Going., Eventim Polska oraz salonach Empik.
Organizatorem koncertów jest agencja Follow The Step

---
www.mzg.pl
---

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.080 s.