REKLAMA

Topic-icon Sanah rusza w kolejną trasę. Czas na - Kolońską i szlugi

Więcej
4 miesiąc 1 tydzień temu #1500 przez dnc
Po mega sukcesie pierwszej trasy koncertowej #NoSory Tour, sanah ani trochę nie zwalnia tempa i już tej jesieni wyruszy w serię koncertów pod hasłem “Kolońska i Szlugi”. Pierwsza odsłona jej nastąpi w Warszawie już 31 października.

Sanah to niekwestionowane objawienie polskiej sceny muzycznej. Została okrzyknięta jednym z najważniejszych debiutów dekady.
Jej „Szampana” - zna chyba każdy, piosenka zyskała status Diamentowej Płyty, a klip do niej na YT w ciągu roku obejrzano ponad 60 milionów razy. Kolejne single z również okazał się hitami - „Melodia” ma na koncie 50 mln odtworzeń i również status Diamentu, a „No sory”, za który podczas 57. Festiwalu Piosenki w Opolu otrzymała aż 2 nagrody (łącznie sanah wyjechała z Opola z 4 nagrodami) to singiel Potrójnie Platynowy. Finalnie rok 2020 sanah zamknęła z tytułem najczęściej odtwarzanej polskiej artystki w polskich stacjach radiowych oraz najczęściej streamowanej wokalistki na Spotify i YouTube/Vevo.
Debiutancki album sanah „Królowa dram” pokrył się Potrójną Platyną i był najlepiej sprzedającą się płytą w sieci Empiku, za co uhonorowany został nagrodą Bestsellera Empiku w kategorii pop/rock.

Bilety trafią do oficjalnej sprzedaży w piątek, 16 lipca 2021, o godzinie 10:00. Przedsprzedaż biletów dla wszystkich osób zapisanych do newsletter Follow The Step (followthestep.com/pl/zapisz-sie/) dostępna będzie już w czwartek, 15 lipca 2021, od godziny 10:00.
Bilety na Kolońska i Szlugi Tour dostępne na stronie:https://goingapp.pl/irenkaKONCERTY:
31 października - Warszawa, COS Torwar
2 listopada - Wrocław, Hala Stulecia
13 listopada - Łódź, Atlas Arena
14 listopada - Kraków, Tauron Arena
16 listopada - Toruń, Toruń Arena
17 listopada - Poznań, MTP Hala nr 5
21 listopada - Gdańsk, Ergo Arena

Organizatorem trasy Kolońska i Szlugi jest agencja Follow The Step: www.followthestep.com

---
www.mzg.pl
---
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.144 s.