REKLAMA

Topic-icon Grizzlee i Miyo - Złoty Środek

Więcej
3 tygodni 5 godzin temu #1155 przez dnc


Wokalista Grizzlee połączył siły z duetem producenckim Miyo. Ich spotkanie zaowocowało wspólnym albumem „Złoty Środek”, który ukazał się 1 września, w dzień urodzin Grizzlee'go.


Grizzlee, czyli Kamil Raciborski dał się poznać jako wokalista takich składów, jak EastWest Rockers, Managga i Mixtura. Gościnnie występował na płytach wielu znanych wykonawców, m.in. Pezeta, Molesta Ewenement, Mesajah i Pokahontaz. Z kolei Miyo to duet producencki, który tworzą DJ Mafia Mike i Johny Black. Na koncie ma współpracę m. in. z Tymkiem, Smolastym i Bedoesem.

Grizzlee i Miyo wspólnie stworzyli album „Złoty Środek”, który ukazał się 1 września nakładem Step Records. Album został wypuszczony zupełnie za darmo w serwisach streamingowych, jako prezent dla wszystkich słuchaczy w tych trudnych czasach.

Na płycie znalazło się dziewięć utworów utrzymanych w stylistyce pop, EDM i dancehall. Gościnnie wystąpili na niej tacy artyści, jak Merghani czy Tymek.

Posłuchaj albumu w serwisach cyfrowych:
www.soundline.biz/GrizzleeMiyoZlotySrodek/

Album promuje singiel „Strobo”. Posłuchaj go w serwisach cyfrowych:
www.soundline.biz/GrizzleeMiyoStrobo/


Grizzlee mówi o swoim nowym albumie:

Na każdej płycie solowej staram się eksplorować nowe muzyczne rejony, których do tej pory nie odwiedzałem. Tym razem chciałem się zagłębić w świat nowoczesnej muzyki pop/EDM. Mam niezwykłe szczęście, że na mej drodze pojawił się duet Miyo i już właściwie od pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że nie skończy się na jednym utworze.

Dzięki temu powstał w moim odczuciu album bardzo spójny, a do tego wnoszący coś nowego do tego stylu. Jestem z tej płyty bardzo zadowolony i cieszę się, że mogę się z Wami podzielić tym materiałem zupełnie za darmo. Zapraszam Was do wspólnej zabawy!

---
www.mzg.pl
---

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.051 s.