REKLAMA

Topic-icon LIBER feat. Deep x Bobson, Poblo - Rosa

Więcej
1 miesiąc 3 tygodni temu #1326 przez dnc


„Rosa”, z gościnnym udziałem legendarnego rapowego duetu z Poznania i młodej wokalistki Poblo, to kolejny singiel promujący najnowszy album Libera, „ID”. Album dostępny jest w salonach sieci Empik i na empik.com.


„Rosa” to opowieść o relacjach, które pod ciężarem doświadczeń, codziennych problemów i niepewności, zaczynają się rozpadać. Wtedy próbujemy sięgnąć do pierwszych uczuć, do początku, do „świtu”, by odnaleźć prawdziwe więzi. Robimy krok w tył i wracamy do chwil, kiedy wszystko, co piękne dopiero się w nas budziło.

W nowym, pełnym emocji singlu Libera gościnnie wystąpił legendarny rapowy duet z Poznania - Deep x Bobson, a także obdarzona hipnotyzującym głosem, młoda wokalistka Poblo. Muzyka do utworu jest dziełem producenta Tabba, natomiast za produkcję teledysku odpowiada Bartosz Dziamski.


Utwór „Rosa” pochodzi z wydanego 11 grudnia 2020 albumu Libera, zatytułowanego „ID”.

Liber „ID” - o albumie

Po kilkunastu latach rozmaitych eksperymentów muzycznych, Liber powraca do hip-hopu, z którego się wywodzi. Jego piąty solowy album „ID” nawiązuje do klimatów z czasów kultowego debiutu rapera, „Bógmacher” z 2004 roku.

Na płycie usłyszymy zarówno oldschoolowe, klasyczne produkcje DJ-a Zela (producent wielkiego hitu Libera sprzed lat, „Skarby”), jak i świeże, niezawodne bity Tabba. Rapowe zwrotki dorzucili goście z Wielkopolski: Deep (52 Dębiec), Bobson oraz Pastor Kris (długo niesłyszany kompan Libera z formacji Ascetoholix). Swoją cegiełkę dołożył też Kwas - legenda elbląskiego hip-hopu. Wśród gości płyty jest również Czesław Mozil (Czesław Śpiewa).

Liber od lat znany jest z promowania zdolnych debiutantów. I tym razem nie mogło być inaczej - na płycie pojawili się wokalistka Poblo oraz uczestnik programu „The Voice Of Poland”, Krzysztof Płonka.

„ID” to kopalnia uczuć i refleksji, na które w ostatnim czasie nie zawsze było miejsce. To wielkie sukcesy i hejt, radość i melancholia, miłość i nienawiść. To energia jak u debiutanta, podparta jednak sporym bagażem przeżyć i rozważań na temat otaczającego nas świata.

Album promowany był singlami:

„Latarnie” (feat. Poblo):
www.soundline.biz/LiberFeatPobloLatarnieProdDJZel/

„Olo!” (prod. DJ Zel):
www.soundline.biz/LiberOloProdDJZel/

„ID”:
www.soundline.biz/LiberID/

---
www.mzg.pl
---

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.046 s.