REKLAMA

Topic-icon Major SPZ i Słon - Esencja Życia

Więcej
7 miesiąc 6 dni temu #942 przez dnc
"Esencja życia, wiem co to wolność i z niej korzystam"...
Choć od premiery wydanego przez Step Records albumu "Lustro" minęło już trochę czasu, Major SPZ postanowił przypomnieć swoim fanom o tym wydawnictwie, a to za sprawą klipu "Esencja Życia". Gościnnie w tym mocnym, bangerowym numerze udzielił się reprezentant poznańskiej sceny - Słoń!

Za bit odpowiada Ślimak. Klip to dzieło Wiadomo Films.

O albumie "Lustro":

Muzycznie album wyprzedza swojego poprzednika "Towar". Przepełniony jest mocnym i świeżym brzmieniem, które nadali mu tacy producenci jak: Matheo, Newlight$, Kubi Producent, Ślimak, DJ Frodo oraz Young Veteran$. Liryka Majora świetnie komponuje się z warstwą muzyczną, pozostając przy mocnych i treściwych słowach charakterystycznych dla artysty, za które kochają go jego fani.

Nagrania zostały zrealizowane w Wiadomo Studio, Studio Stoprocent, DdoE Records i Rapido Studio, natomiast mix i mastering albumu to dzieło Marka Dulewicza Embryo Nagrania, Julasa oraz Ślimaka. Oprawą graficzną albumu zajął się Filop.

"Lustro zmienia czasoprzestrzeń, materializm kontra wnętrze". Na albumie gościnnie udzielili się Paluch, Słoń, Głowa PMM, Kazior, Sawa, Kabe, DJ Twister oraz Ślimak.

---
www.mzg.pl
---

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.042 s.