REKLAMA

Topic-icon Imany powraca! Artystka zagra w pięciu miastach w Polsce.

Więcej
4 miesiąc 1 dzień temu #1273 przez dnc


Zaskakujące widowisko, jakiego jeszcze w Polsce nie było. Imany wyrusza w trasę koncertową i zagra w październiku 2021 we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Gdańsku i Krakowie w towarzystwie orkiestry składającej się z ośmiu wiolonczel.
"Voodoo Cello" to spektakl, który opowiada historię tajemniczej kapłanki, wykorzystując do tego utwory z repertuaru Radiohead, The Beatles, Donny Summer, Bonnie Tyler, Madonny czy Boba Marleya.
Przez ostatnie dziesięć lat Imany oczarowywała swoim głosem polską publiczność. Jej single, takie jak "You Will Never Know" czy "Don't Be So Shy" zdobywały szczyt radiowych list przebojów, a album "The Shape of a Broken Heart" był jedną z najlepiej sprzedających się płyt w naszym kraju - krążek uzyskał status potrójnej Platynowej Płyty.
Artystka swoją najnowszą trasę koncertową opisuje następującymi słowami: "Voodoo Cello" to spektakl, który na tej samej scenie łączy osiem wiolonczel i głos wyśpiewujący kultowe hity muzyki pop. Bez jakichkolwiek efektów specjalnych, całkowicie naturalnie. Wszystkim dobrze znane piosenki zostały zaaranżowane na nowo, zaczarowane przez wiolonczele, które wspierają mnie na scenie.

Pojawiam się tam jako kapłanka voodoo, postać całkowicie wymyślona i inspirowana różnymi kulturami. Wykorzystuję dobrze znane melodie do opowiedzenia jej historii. Voodoo Cello to mistyczna podróż kobiety obdarzonej magicznymi mocami. Jej utwory opowiadają historię jej życia, walkę z ciemnością i drogę ku światłości. Żeby do niej dotrzeć, kapłanka musi zwalczyć demon, które w niej mieszkają. Tworzy własne tańce i rytuały, które pomagają jej osiągnąć wewnętrzny spokój".
Na potrzeby trasy, kostiumy dla Imany przygotował dyrektor kreatywny francuskiego domu mody Balmain, Olivier Rousteing. Za scenografię odpowiedzialny jest Eugenio Recuenco, współpracujący z Vogue Espana, Vogue UK, Vanity Fair, Saint Laurent, Playstation, Lavazza czy Motorola. Jego prace były wystawiane na całym świecie m.in. w Hiszpanii, Madrycie, Paryżu, Londynie czy Chinach.Imany - Slow Down (Live at The Casino de Paris)

VOODOO CELLO
25.10.2021 - Wrocław, Narodowe Forum Muzyki
26.10.2021 - Poznań, Poznań Congress Center
28.10.2021 - Warszawa, COS Torwar
29.10.2021 - Gdańsk, Gdański Teatr Szekspirowski
31.10.2021 - Kraków, Auditorium Maximum UJ


Bilety na trasę koncertową Imany VOODOO CELLO dostępne w sprzedaży od 18 grudnia pod adresem www.followthestep.com. Bilety będzie można nabyć w bileteriach Going., Eventim Polska oraz salonach sieci Empik.


Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

---
www.mzg.pl
---

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.040 s.